PHILIPS AZ798T CD SOUNDMACHINE
129,25 € + ALV
PHILIPS AZ798T CD SOUNDMACHINE
Slut i lager
Beskrivning
Tehokasta kannettavaa äänentoistoa
Kokonaislähtöteho on 12 W RMS
Philipsin kannettava CD Soundmachine -soitin on tehokas All-in-One-ääniratkaisu, joka
kulkee mukanasi kaikkialle. Voit toistaa musiikkia erilaisista äänilähteistä ? Bluetoothin tai
USB:n kautta, CD-levyiltä, kaseteilta sekä DAB+- ja FM-radiosta.
Kuuntele musiikkia eri lähteistä
Helppokäyttöinen
Voimakas ääni, jonka kuulee ja tuntee
Ytterligare information
| Vikt | 4,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 19,5 × 47 × 31 cm |
| Tuetut levytyypit | CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD |
| Tuotteen paino, g | 3000 |
| Liitännät | USB, Audio (3.5mm) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 435 x 270 x 170 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Lähtöteho (RMS), W | 12 |
| Paristojen määrä | 6 |
| Pariston tyyppi | LR20 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Kaukosäädin, takuuvihko, käyttöopas, virtajohto |
| Alkuperämaa | KIINA |






