PHILIPS Z5000 CD SOUNDMACHINE, USB, BT
76,85 € + ALV
PHILIPS Z5000 CD SOUNDMACHINE, USB, BT
Slut i lager
Beskrivning
Klassista vai modernia? Tämä boombox-tyylinen usean lähteen CD-soitin sopii kumpaankin makuun. Voit soittaa fyysisiä CD-levyjä missä tahansa muodossa ja nauttia selkeästä FM-radiosta, Bluetooth-suoratoistosta ja paljon muusta. Soittimessa on
kuulokeliitäntä ja sen kanssa voi käyttää kätevää kumppanisovellusta.
- Kannettava boombox-tyylinen CD-soitin
- Soittaa kaikkia CD-muotoja: CD, CD-MP3, CD-R, CD-RW
- Digitaalinen FM-radio ja jopa 30 esiasetusta
- Bluetooth 5.4 takaa paremman äänenlaadun ja Auracast-suoratoiston
- Yhdistä helposti kuulokkeet ja muut lähteet
- USB-portti, äänitulo, 3,5 mm:n kuulokeliitäntä
- Philips Home Entertainment -sovellus. Yksinkertaista äänenhallintaa
- Kaksi 3 tuuman kaiutinelementtiä. 4 W (RMS). Dynamic Bass Boost
- Kiinteä kantokahva. Toimii verkkovirralla tai paristoilla
- LCD säädettävällä kirkkaudella. Ohjelmoitava uniajastin
- Valmistettu kierrätysmuovista. Vastuullisesti pakattu
- Mitat: 310 x 128 x 210 mm
Ytterligare information
| Vikt | 2,06 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,4 × 16,4 × 24,3 cm |
| Lähtöteho (RMS), W | 4 |
| Äänenparannus | Dynamic Bass Boost – bassotehostus |
| Kaiuttimen halkaisija, mm | 76.2 |
| Bluetooth-profiilit | A2DP, AVRCP, Suoratoistomuoto: SBC, LC3 |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Näyttötyyppi | LCD |
| Pariston tyyppi | LR14 |
| Paristojen määrä | 6 |
| Tuetut levytyypit | CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD |
| Ohjaus älypuhelimella | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 310 x 210 x 128 |
| Tuotteen paino, g | 1260 |
| Alkuperämaa | KIINA |








