PHILIPS CD SOUNDMACHINE AZ127
52,55 € + ALV
PHILIPS CD SOUNDMACHINE AZ127
164 i lager
Beskrivning
Nautitko elämän pienistä hienouksista? Pienikokoinen kannettava AZ127 on nautintoa kautta linjan ? lempimusiikkisi ja helppokäyttöiset toiminnot.
- Dynaaminen bassotehostus takaa syvän ja vaikuttavan äänen
- CD-levyn satunnaistoisto/uusinta henkilökohtaiseen musiikkinautintoon
- Äänituloliitännällä kannettavan musiikin toisto on helppoa
- Toistaa CD-, CD-R- ja CD-RW-levyjä
- 20 kappaleen CD-ohjelmointi
Ytterligare information
| Vikt | 1,97 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15,6 × 31,7 × 27 cm |
| Lyhyt yhteenveto | Nautitko elämän pienistä hienouksista? Pienikokoinen kannettava AZ127 on nautintoa kautta linjan ? lempimusiikkisi ja helppokäyttöiset toiminnot. |
| Tuetut levytyypit | CD, CD-R, CD-RW |
| Lähtöteho (RMS), W | 2 x 1 |
| Näyttötyyppi | LCD |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Tuotteen korkeus, mm | 240 |
| Tuotteen leveys, mm | 300 |
| Tuotteen syvyys, mm | 133 |
| Tuotteen paino, g | 2000 |
| Alkuperämaa | KIINA |






