PHILIPS CD-RW SOUNDMACHINE, FM, SILVER
40,40 € + ALV
PHILIPS CD-RW SOUNDMACHINE, FM, SILVER
256 i lager
Beskrivning
Nautitko elämän pienistä hienouksista? Pienikokoinen ja kannettava Philips CD Soundmachine on nautintoa kautta linjan – lempimusiikkisi ja helppokäyttöiset toiminnot.
- Toistaa CD-, CD-R- ja CD-RW-levyjä
- CD-levyn satunnaistoisto/uusinta henkilökohtaiseen musiikkinautintoon
- Dynaaminen bassotehostus takaa syvän ja vaikuttavan äänen
- Äänituloliitännällä kannettavan musiikin toisto on helppoa
- 20 kappaleen CD-ohjelmointi
Ytterligare information
| Vikt | 1,62 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 28 × 26 × 16,1 cm |
| Väri | Hopeanharmaa |
| Tuetut levytyypit | CD, CD-R, CD-RW |
| Lyhyt yhteenveto | Nautitko elämän pienistä hienouksista? Pienikokoinen ja kannettava Philips CD Soundmachine on nautintoa kautta linjan – lempimusiikkisi ja helppokäyttöiset toiminnot. |
| Liitännät | 3.5 mm audio in |
| Tuotteen paino, g | 1000 |
| Tuotteen korkeus, mm | 124 |
| Tuotteen leveys, mm | 252 |
| Tuotteen syvyys, mm | 232 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Käyttöopas, Takuuvihko, Virtajohto |
| Äänentoistojärjestelmä | Stereo |
| Lähtöteho (RMS), W | 3 |
| Äänenparannus | Dynamic Bass Boost |
| Akun jännite, V | 1.5 |
| Akun tyyppi | C-koko (LR14) |
| FM antennit | Kyllä |
| Virittimen aaltoalueet | FM |
| Virta | Verkko- tai akkuvirta |
| Alkuperämaa | KIINA |





