GARMIN CAMPERCAM 795, 7-TUUMAINEN CAMPER-NAVIGAATTORI JA SISÄINEN KOJELAUTAKAMERA
390,35 € + ALV
GARMIN CAMPERCAM 795, 7-TUUMAINEN CAMPER-NAVIGAATTORI JA SISÄINEN KOJELAUTAKAMERA
4 i lager
Ytterligare information
| Vikt | 0,63 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13 × 20,2 × 8,5 cm |
| Näytön koko, " | 6.96 |
| GPS | Kyllä |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD, microSD |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 177 x 35 x 106 |
| Tuotteen paino, g | 271 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Wi-Fi | Kyllä |
| ANT+ | Ei |
| GLONASS | Ei |
| Akunkesto (max) | 0.5 h |
| Muistikortin tyyppi | Micro SD |
| Näytön resoluutio | 1024 x 600 |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Liikennetiedot | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | CamperCam 795<br> |
| Alkuperämaa | TAIWAN |





