GARMIN EDGE EXPLORE 2
211,50 € + ALV
GARMIN EDGE EXPLORE 2
3 i lager
Beskrivning
Helppokäyttöisessä Edge Explore 2-GPS-pyörätietokoneessa on kirkas 3 tuuman kosketusnäyttö. Laite on käyttövalmis heti pakkauksesta ottamisen jälkeen ja asetusten viimeistely sujuu vaivattomasti. Edge Explore 2 opastaa maantie-ja maasto-lenkeillä paikallisten suosimia reittejä pitkin. Kartta näyttää käännös käännökseltä opastuksen pyöräilyyn soveltuvia reittejä pitkin. Kartalla näkyvät suositut tiet ja maastopolut sekä ruuhkaiset alueet. Kun laite on yhdistetty ANT+®-yhteyden kautta sähköpyörään, käyttäjä saa sähköpyörälle sopivaa navigointiopastusta ja näkee ilmoitukset pyörän akun tilasta, avustustehosta ja matkasta. Turvallisuusominaisuudet, kuten tapahtumien rekisteröinti ja avustus, tarjoavat mielenrauhaa tien päällä.
- Helppokäyttöinen ja suuri 3 tuuman näyttö
- Esiladatut maantie-, maasto – ja sisäharjoitusprofiilit
- Heti käyttövalmis
- Ruuhkien välttäminen
- Sähköpyörä-yhteensopiva
- Akun kesto jopa 16 tuntia vaativassa käytössä
- Langattomat anturit
- Voidaan liittää Tacx-älyharjoitusvastukseen (lisävaruste)
Ytterligare information
| Vikt | 0,31 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 14 × 14,5 × 6 cm |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 240 x 400 |
| Lyhyt yhteenveto | Helppokäyttöisessä Edge Explore 2-GPS-pyörätietokoneessa on kirkas 3 tuuman kosketusnäyttö. Laite on käyttövalmis heti pakkauksesta ottamisen jälkeen ja asetusten viimeistely sujuu vaivattomasti. Edge Explore 2 opastaa maantie-ja maasto-lenkeillä paikallisten suosimia reittejä pitkin. |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 106.1x 55.7 x 20.6 |
| Näytön koko, " | 3 |
| Tuotteen paino, g | 104 |
| Akunkesto (max) | 16 h |
| IP-luokitus | IPX7 |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Sensorit | Kiihtyvyyssensori, Barometri |
| Bluetooth | Kyllä |
| Vedenkestävä | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| ANT+ | Kyllä |
| Alkuperämaa | TAIWAN |







