GARMIN EDGE 540, VAIN LAITE
300,95 € + ALV
GARMIN EDGE 540, VAIN LAITE
2 i lager
Beskrivning
Harjoittele laadukkaammin, olet parempi pyöräilijä. Edge 540- ja Edge 840 -mallistojen pyörätietokoneissa on mukautuva kohdennettu valmennus, kun niitä käytetään yhteensopivan tehoanturin ja sykeanturin kanssa. Laite auttaa hallitsemaan rasitusta tarjoamalla reitin varrella tehotavoitteita ja stamina-vinkkejä. Tiedät aina, kuinka kauan jaksat vielä jatkaa ajamista.
Ytterligare information
| Vikt | 0,33 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 5,8 × 14 × 13,8 cm |
| Näyttötyyppi | transflektiivinen MIP-näyttö |
| ANT+ | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 57.8 x 19.6 x 85.1 |
| Tuotteen paino, g | 80.3 |
| Näytön resoluutio | 246 x 322 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Näytön koko, " | 2.6 |
| Kartta-aineisto | Esiladattu |
| Akunkesto (max) | 26 H |
| Alkuperämaa | TAIWAN |










