GARMIN DEZL LGV1020, EU+SOUTH AFRICA, GPS 10” GPS TRUCK SAT NAV
723,75 € + ALV
GARMIN DEZL LGV1020, EU+SOUTH AFRICA, GPS 10? GPS TRUCK SAT NAV
1 i lager
Beskrivning
Raskaan liikenteen navigointia tarjoava uusi dezl LGV -rekkanavigaattorimallisto sisältää tuhansien ammattikuljettajien dezl-yhteisövinkit, joiden avulla löytyvät suosituimmat rekkaparkit, lastauslaiturit ja muut kohteet. Laitteessa on lisäksi mukautettu reititys rekoille sekä tuulen nopeutta ja säätä koskevat varoitukset.
- Suuri, terävä ja kirkas näyttö
- Erittäin suorituskykyinen laite
- DEZL-yhteisöarviot
- Tuulen nopeutta koskevat varoitukset
- Mukautettu reititys ja tievaroitukset
- Asiantunteva saapumisen suunnittelu
- Reititys ympäristövyöhykkeiden mukaan
Ytterligare information
| Vikt | 1,38 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 9 × 28,5 × 17,8 cm |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Lyhyt yhteenveto | Raskaan liikenteen navigointia tarjoava uusi dezl LGV -rekkanavigaattorimallisto sisältää tuhansien ammattikuljettajien dezl-yhteisövinkit, joiden avulla löytyvät suosituimmat rekkaparkit, lastauslaiturit ja muut kohteet. Laitteessa on lisäksi mukautettu reititys rekoille sekä tuulen nopeutta ja säätä koskevat varoitukset. |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 245 x 21 x 154 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1280 x 800 |
| Näytön koko, " | 10.1 |
| Näyttö | 10,1" laajakuva IPS, värillinen TFT linssin kapasitiivisella kosketuspaneelilla |
| Tuotteen paino, g | 554 |
| Bluetooth | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Yhteensopivat muistikortit | MicroSD |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Akunkesto (max) | 2 h |
| Pakkauksen sisältö | dezlLGV1020, ajoneuvon imukuppikiinnike ja virtajohdollinen magneettiteline, ruuveilla kiinnitettävä teline, 1 tuuman pallosovitin AMPS-levyllä, ajoneuvon virtajohto, USB-johto ja käyttöohjeet |
| Alkuperämaa | TAIWAN |




