SAMSUNG S34C652 34″ 21:9 CURVED (1000R) 3440X1440 VA-LED, 5MS, 100HZ, HDR10, DP/HDMI/USB TYPE-C 90WATT,LAN, BLACK, WEBCAM 5MP, HAS, SPEAKER, VESA 100, HDMI,DP&USB-C CABLE IN BOX, AUTO SOURCE SWITCH
378,25 € + ALV
SAMSUNG S34C652 34″ 21:9 CURVED (1000R) 3440X1440 VA-LED, 5MS, 100HZ, HDR10, DP/HDMI/USB TYPE-C 90WATT,LAN, BLACK, WEBCAM 5MP, HAS, SPEAKER, VESA 100, HDMI,DP&USB-C CABLE IN BOX, AUTO SOURCE SWITCH
56 i lager
Ytterligare information
| Vikt | 10,41 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 89 × 46 × 21 cm |
| Kaareva | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3440 x 1440 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort 1.2, Ethernet (RJ-45), HDMI 2.0, USB-A, USB-C |
| Näytön koko, " | 34 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 3000:1 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Virkistystaajuus, Hz | 100 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Energialuokka | G |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 32 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 806.6 x 241 x 561.5 |
| Tuotteen paino, g | 5300 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 8100 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 806 x 125 x 369.4 |
| Kallistuskulma, ° | 2.0°(±3.0°) ~ 20.0°(±3.0°) |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Korkeussäätö, mm | 120 |
| Kaiuttimien teho, W | 5 |
| Kääntö, ° | -30.0°(±3.0°) ~ 30.0°(±3.0°) |
| Virrankulutus (enintään), W | 200 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Näytön väri | Musta |
| USB-C latausteho max., W | 90 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |











