SAMSUNG VIEWFINITY S24D604U 24″ 16:9 2560X1440 IPS, 5MS, 350NITS, 100HZ, HDR10, SRGB 99%, HAS/SWIVEL/PIVOT/TILT, HDMI/DP/USB-C (90W),LAN,DP OUT(DAISY CHAIN), USB3 HUB, KVM SWITCH, VESA 100, USB-C & HDMI CABLE IN BOX
218,05 € + ALV
SAMSUNG VIEWFINITY S24D604U 24″ 16:9 2560X1440 IPS, 5MS, 350NITS, 100HZ, HDR10, SRGB 99%, HAS/SWIVEL/PIVOT/TILT, HDMI/DP/USB-C (90W),LAN,DP OUT(DAISY CHAIN), USB3 HUB, KVM SWITCH, VESA 100, USB-C & HDMI CABLE IN BOX
39 i lager
Beskrivning
Ammattilaisten vaatima visuaalinen täydellisyys. QHD-resoluutio (2 560 x 1 440) ja 100 Hz:n virkistystaajuus toimivat yhteistyössä tuodakseen esiin piilotetut yksityiskohdat korkeamman pikselitiheyden avulla, vähentäen samalla viivettä ja liikkeen epätarkkuutta. Syvenny monimutkaisiin malleihin ja kaavioihin sekä dynaamiseen videosisältöön sujuvammalla työnkululla.
Näet laajemman värikirjon, joka mahdollistaa uskomattoman tarkkuuden ja yksityiskohtaisuuden. HDR10 tarjoaa lähes rajattomasti sävyjä ja todenmukaisen värintoiston tummemmilla tumman ja vaaleammilla vaalean sävyillä. Sisällön jokaista osaa on ilo katsella ja ne voidaan kokea juuri sellaisina kuin pitäisikin.
Yhdistä ne kaikki ja tee työtilastasi entistä parempi.
USB-C-portti mahdollistaa 90 W:n latauksen ja tiedonsiirron samanaikaisesti, ja sisäänrakennettu LAN-portti tarjoaa saumattoman Ethernet-yhteyden kannettaville tietokoneille. Lisäksi voit luoda laajennetun työtilan yhdistämällä kaksi näyttöä Daisy Chain -ketjuun.
Sisäänrakennetun KVM-kytkimen avulla voit liittää ja ohjata kahta lähdettä näyttöön samanaikaisesti yhdellä näppäimistöllä ja hiirellä. Voit valita: jaettu ruutu, Kuva kuvassa tai Kuva kuvalta ovat kaikki mahdollisia. Tehosta työskentelyäsi ja vältä usean laitteen ongelmat vaihdellen helposti syöttölaitteiden ja moniajon välillä.
Ytterligare information
| Vikt | 7,26 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,5 × 47,5 × 16 cm |
| Kaareva | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1440 |
| Liitännät | DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB Hub, USB-C |
| Näytön koko, " | 24 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Virkistystaajuus, Hz | 100 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Energialuokka | F |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 21 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 540.7 x 220 x 535.9 |
| Tuotteen paino, g | 2900 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 5400 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 540.7 x 41.7 x 327.2 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Kallistuskulma, ° | 2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°) |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.50 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Korkeussäätö, mm | 120mm(±5.0mm) |
| Kääntö, ° | -30.0°(±3.0°)~30.0°(±3.0°) |
| Ympäristösertifikaatit | TCO |
| USB-C porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| USB virransyöttö | 90W |
| Näytön väri | Musta |
| USB-C latausteho max., W | 90 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |









