MOTOROLA G75 CHARCOAL GREY 8/128GB BUSINESS EDITION
290,55 € + ALV
MOTOROLA G75 CHARCOAL GREY 8/128GB BUSINESS EDITION
11 i lager
Beskrivning
Designed to impress. Crafted to last.
Kun kyseessä on yrityspuhelin, kompromissit eivät ole vaihtoehto. Siksi on olemassa uusi moto g75 5G, joka tarjoaa tyylin ja armeijatason kestävyysluokituksen (MIL-810H). Valmistaudu haastaviin työympäristöihin IP68-vedenalaisen suojauksen ansiosta. Pidä laitteesi suojattuna sekä ajan tasalla viiden käyttöjärjestelmäpäivityksen ja kuuden vuoden tietoturvapäivitysten avulla. Taltioi tärkeät hetket Sony -LYTIA 600 -kameralla. Pysy tuottavana koko päivän ajan 5000mAh akulla ja TurboPower-latauksella,. Lisäksi kirkas 6,78? Full HD+ -näyttö, Dolby Atmos -ääni ja tehokas Snapdragon-prosessori. Tässä on työelämään valmis moto g75 5G.
Ytterligare information
| Vikt | 0,49 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 6 × 8,5 × 17,4 cm |
| Pakkaussisältö | USB Type-C to USB Type-A cable, Guides, SIM tool, TurboPower 33W charger, Headset (USB-C), Protective Film, Protective Case |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 166.09 x 77.24 x 8.34 |
| Tuotteen paino, g | 205 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Prosessorin malli | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näyttö | 6.78" LCD 120 Hz 1000 nits (2388 x 1080) |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Virtalähde, W | 68 |
| GLONASS | Kyllä |
| A-GPS tuki | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2388 x 1080 |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Etukamera, MP | 16 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Näytön koko, " | 6.78 |
| RAM-muisti | 8 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Takakamera, MP | 50 + 8 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| IP-luokitus | IP68 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 14 |
| Alkuperämaa | KIINA |















