UPCYCLE IT APPLE IPHONE 13 6,1″, 128GB, STARLIGHT, MLPG3
405,65 € + ALV
UPCYCLE IT APPLE IPHONE 13 6,1″, 128GB, STARLIGHT, MLPG3
38 i lager
Beskrivning
Upcycle It A-Grade tuotteet on tarkoitettu niille, joka haluavat erinomaisessa kosmeettisessa kunnossa olevan tuotteen, mutta etsivät samalla kestävää vaihtoehtoa uusille IT-tuotteille. Uusiolaite aiheuttaa aina merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan.
Upcycle A ? Grade laatutuokitus:
- 2 vuoden takuu
- Akun kapasiteetti >70% (6kk akku takuu)
- Vähäisiä käytönjälkiä
Ytterligare information
| Vikt | 0,24 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 5 × 11 × 19,3 cm |
| Alkuperäinen valmistaja | APPLE |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Näytön koko, " | 6.1 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2532 x 1170 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 17 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | iOS |
| Takakamera, MP | 12 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | Lightning |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM, eSIM |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 71.5 x 7.4 x 146.7 |
| Tuotteen paino, g | 187 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Liitännät | Lightning |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Etukamera, MP | 12 |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Alkuperämaa | KIINA |





