EPSON EB-FH54 FULLHD 4100ANSI 1.30-2.09:1
819,25 € + ALV
EPSON EB-FH54 FULLHD 4100ANSI 1.30-2.09:1
6 i lager
Beskrivning
EB-FH54 on täydellinen yhdistelmä korkeaa laatua ja suorituskykyä. Se tarjoaa jopa 4 100 lumenin kirkkauden Epsonin 3LCD-tekniikalla. Voit heijastaa ammattimaisen terävän ja selkeän kuvan missä tahansa käyttöympäristössä ja toteuttaa korkealaatuiset ja innostavat esitykset edullisesti. Mukaansatempaavan kokemuksen viimeistelee korkealaatuinen ääni sisäänrakennetun 16 W:n kaiuttimen kautta ? tämä tekee ulkoisista kaiuttimista tarpeettomia.
Jopa 304 tuuman vapaasti säädettävän kuvakoon ansiosta EB-FH54 heijastaa kirkkaan ja laadukkaan kuvan Full HD 1080p -resoluutiolla ja 240 Hz:n virkistystaajuudella. Kuvanlaatua tehostaa kohteeseen mukautuva gammakorjaus, joka takaa optimaalisen kirkkauden ja kontrastin, sekä poikkeuksellinen väritarkkuus, joka tuottaa eloisan ja luonnollisen kuvan ilman häiritseviä sateenkaariefektejä. Näiden ominaisuuksien ansiosta esityksesi vangitsevat yleisön huomion ja saavat sen keskittymään alusta loppuun asti.
Kevyttä ja kompaktia EB-FH54-projektoria on helppo kuljettaa mukana, mikä tarjoaa joustavuutta. Helppo asennus 1,62-kertaisella zoomauksella ja automaattisella ±30°:n pystysuuntaisella trapetsikorjauksella. Pika-asennustoiminto mahdollistaa vaivattoman asennuksen ja käytön missä tahansa.
Projektori on suunniteltu tarjoamaan pitkäkestoista suorituskykyä, ja lampun käyttöikä on jopa 12 000 tuntia ECO-tilassa. Tämä vähentää usein toistuvien vaihtojen tarvetta ja alentaa ylläpitokustannuksia. Kolmen vuoden takuu takaa mielenrauhan.
Kestävä kehitys otetaan Epsonin projektorien kehityksessä, valmistuksessa ja pakkaamisessa aina huomioon, mikä kertoo Epsonin jatkuvasta työstä kohti hiilineutraaliutta ja pienempiä ympäristövaikutuksia.
Apple AirPlay 2:n ja Miracastin liitettävyyden1 ansiosta sisällön jakaminen on nopeaa ja helppoa ? käyttäjät voivat peilata laitteensa näytön langattomasti toiselle näytölle saumatonta yhteistyötä varten. USB-A-portti mahdollistaa myös suoratoiston ilman tietokonetta, ja lisävaihtoehdot, kuten HDBaseT- ja HDMI-ketjutus, lisäävät joustavuutta entisestään.
- Kirkas ja nopea, iso ja joustava
- Usean laitteen yhdistäminen
- Kannettava ja monipuolinen muotoilu
- Nopea kuvankorjaus
- Luotettavuutta ja mielenrauhaa
- Yhdistä hetkessä Apple AirPlay 2:n ja Miracastin avulla
Ytterligare information
| Vikt | 4,45 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 39 × 38 × 17 cm |
| Ominaisuudet | A/V mute, AV-liukusuojus, Automaattinen virrankäynnistys, Automaattinen signaalilähteen haku, Sisäinen kaiutin, Mukautettava käyttäjän logo, Direct Power On/Off -toiminto, Yhteensopiva asiakirjakameran kanssa, Alkunäyttö, JPEG-katseluohjelma, Pitkäkestoinen lamppu, OSD-kopiointitoiminto, Ilman tietokonetta, Quick Corner, Ajoitustoiminto, Screen Mirroring, Volume control, Hallinta verkon kautta, Verkkokaukosäädin, Langaton LAN-valmius, iProjection-sovellus |
| Äänentaso, dB | 37 |
| Kaiuttimien teho, W | 16 |
| Lyhyt yhteenveto | EB-FH54 on huippuluokan langaton Full HD -projektori, joka sopii täydellisesti laadukkaiden esitysten pitämiseen. Sen tyylikäs muotoilu tekee juuri oikean vaikutuksen kaikissa ympäristöissä, ja sen kirkkaus on 4 100 lumenia. Luotettava 3LCD-tekniikka minimoi ylläpidon ? näin pääset nauttimaan korkealaatuisista ja keskeytyksettömistä kokouksista jopa vuosia. |
| ANSI-lumenit | 4100 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), HDMI, USB-A (USB 2.0), USB-B (USB 2.0) |
| Projektioteknologia | LCD |
| Valonlähde | Lamppu |
| Heittosuhde | 1.30 – 2.09:1 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 16000:1 |
| Keystone korjaus, pystysuunta, ° | +/- 30 |
| Kuvakoko, " | 31 – 304 |
| Zoom | Manual, Factor:1 – 1.62 |
| Heijastusetäisyys, m | 0.88 – 14.29 |
| Polttoväli, mm | 18.2 – 29.1 |
| Lamput, W | 230 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kaapelilukon aukko | Kensington |
| WLAN tyyppi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Standardit ja protokollat | HTTPS, IPv6, SNMP |
| Väritilat | Taulu, Elokuva, Dynaaminen, Esitys, sRGB |
| Virrankulutus, W | 284 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 309 x 293 x 105 |
| Tuotteen paino, g | 3100 |
| Standardiresoluutio | FULL HD (1920×1080) |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Miracast, Apple AirPlay 2 |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |









