EPSON EB-L790U WUXGA 7300ANSI 1.35-2.2:1 PROJECTOR
3147,25 € + ALV
EPSON EB-L790U WUXGA 7300ANSI 1.35-2.2:1 PROJECTOR
2 i lager
Beskrivning
Tehokas 7 300 lumenin WUXGA 3LCD -näyttöratkaisu
Kompakti ja kestävän kehityksen mukaisesti suunniteltu projektori tarjoaa asennusjoustavuutta ja on edullinen käyttää
- 7 300 lumenilla ja 3LCD-tekniikalla upeaa kirkkautta
- WUXGA, laaja linssin säätöalue
- Joustava asennus
- Monipuoliset ja helpot liitännät
EB-L790U-projektorissa on 7 300 lumenin valoteho, WUXGA-resoluutio, HDR ja edistykselliset asennusominaisuudet. Jopa 30 000 tuntia huoltovapaata käyttöä Eco-tilassa. Tässä ammattikäyttöön erinomaisesti soveltuvassa projektorissa on keskitetty linssi, manuaalinen linssin siirto, 1,6-kertainen zoomaus ja 10 W:n kaiuttimet. Lisäksi HDBaseT, lähiverkko ja langaton yhteys tarjoavat joustavia ohjausvaihtoehtoja.
Ytterligare information
| Vikt | 12,18 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 51,5 × 51 × 23,3 cm |
| Tuotteen paino, g | 8200 |
| ANSI-lumenit | 7300 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0), RS-232C, Ethernet (RJ-45), HDMI, HDBaseT, Miracast, Audio (3.5mm) |
| Projektioteknologia | LCD |
| Standardiresoluutio | WUXGA (1920×1200) |
| Valonlähde | Laser |
| Heittosuhde | 1.35 – 2.20:1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 440 x 340 x 138 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Äänentaso, dB | 34 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 5000000:1 |
| Virrankulutus, W | 336 |
| Virrankulutus (enintään), W | 399 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.4 |
| Kuvakoko, " | 50 – 500 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 10 |
| Zoom | Manual, Factor:1 – 1.6 |
| Heijastusetäisyys, m | Laajakulma 1.4 – 14.8 |
| Polttoväli, mm | 20 – 31.8 |
| Pakkaussisältö | Päälaite, Virtakaapeli, Pikaopas, Kaukosäädin ml. paristot, User guide, Takuuasiakirja |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |














