DELL XPS 13 9350 U7-256V/13.4FHD+/16GB/512SSD/ARC/W11P/1PS
20 i lager
Beskrivning
Dell XPS 13 9350: Huippuluokan AI-suorituskyky ja tyylikäs muotoilu kompaktissa paketissa
XPS 13 9350:n uusittu Quad-kaiutinjärjestelmä yhdistää kaksi pääkaiutinta ja kaksi diskanttikaiutinta, tuottaen vaikuttavan 8 W:n äänentoiston ja Dolby Atmos -tuetun tilaäänen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Intel Core Ultra 7 256V Series 2 (12 MB, 8 ydintä, jopa 4,8 GHz Turbo, AI Boost NPU, 115 TOPS)
- 13,4″ FHD+ (1920×1200)-näyttö, 30-120 Hz, heijastamaton, 500 nit
- 16 GB LPDDR5X (8533 MT/s) (ei laajennettavissa)
- 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD
- Intel Arc integroitu näytönohjain
- Intel Killer Wi-Fi 7 ja Bluetooth 5.4
- 55 Wh (3-kennoinen) akku
- Windows 11 Professional (64-bit)
- Taustavalaistu näppäimistö sormenjälkitunnistimella (nordic)
Sisäiset korttipaikat:
- 1x M.2 2230 (Wi-Fi + Bluetooth) (käytössä)
- 1x M.2 2230/2280 (SSD) (käytössä)
Ulkoiset portit:
- 2x Thunderbolt 4 (USB Type-C, DisplayPort 2.1, Power Delivery)
Ympäristöstandardit/Säännökset:
- ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold -sertifioitu
Takuu:
- 1 vuoden ProSupport-takuu paikan päällä tapahtuvalla palvelulla etädiagnostiikan jälkeen
Ytterligare information
| Vikt | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 39,8 × 10,5 × 32 cm |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 265 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 13.4 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Telakointi | Thunderbolt, USB-C |
| Muistin enimmäismäärä | 16 GB |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen paino, g | 1190 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Kyllä |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 256V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |