TRANSCEND 16 GB SDHC CARD, U1 – SDC300S
15,80 € + ALV
TRANSCEND 16 GB SDHC CARD, U1 – SDC300S
Slut i lager
Beskrivning
Huippunopea SD-kortti mobiililaitteille ja digikameroille. Sopii erinomaisesti erilaisten mediatiedostojen ja esimerkiksi FullHD-videoiden tallentamiseen.
- Lukunopeus 95MB/s, kirjoitusnopeus 45 MB/s
- UHS nopeusluokka 1
- 3D NAND flash tekniikka
- Käyttölämpötila -25C ? 85C
- Vesitiivis (IPX7) ja iskunkestävä
Ytterligare information
| Vikt | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,9 × 10,1 × 0,3 cm |
| Tuotteen paino, g | 2 |
| Käyttölämpötila, °C | -25 °C ~ 85 °C |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 32 x 24 x 2.1 |
| Nopeusluokka | 10 |
| Muistikortin tyyppi | SD |
| Lyhyt yhteenveto | Huippunopea SD-kortti mobiililaitteille ja digikameroille. Sopii erinomaisesti erilaisten mediatiedostojen ja esimerkiksi FullHD-videoiden tallentamiseen. |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Lukunopeus, MB/s | 95 |
| Liitäntätyyppi | SDHC |
| Alkuperämaa | TAIWAN |






