TRANSCEND 16 GB MICROSDHC CARD, U1 – USD300S
14,90 € + ALV
TRANSCEND 16 GB MICROSDHC CARD, U1 – USD300S
Slut i lager
Beskrivning
Nopea 16 GB microSD-kortti mobiililaitteille ja digikameroille. Sopii erinomaisesti erilaisten mediatiedostojen ja esimerkiksi FullHD-videoiden tallentamiseen.
- Tallennustila: 16 GB
- Lukunopeus 95 MB/s, kirjoitusnopeus 10 MB/s
- Class 10, UHS-I U1
- 2D NAND Flash
- Käyttölämpötila: -25C ? 85C
- Takuu: Viisi vuotta
Ytterligare information
| Vikt | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,9 × 10 × 0,4 cm |
| Tuotteen paino, g | 0.4 |
| Käyttölämpötila, °C | -25 °C ~ 85 °C |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 11 x 15 x 1 |
| Nopeusluokka | 10 |
| Muistikortin tyyppi | Micro SD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Lukunopeus, MB/s | 95 |
| Liitäntätyyppi | Micro SDHC |
| Lyhyt yhteenveto | Nopea 16 GB microSD-kortti mobiililaitteille ja digikameroille. Sopii erinomaisesti erilaisten mediatiedostojen ja esimerkiksi FullHD-videoiden tallentamiseen. |
| Kirjoitusnopeus, MB/s | 10 |
| Alkuperämaa | TAIWAN |






