TP-LINK DECO XE75 AXE5400 MESH WIFI6E UNIT
178,10 € + ALV
TP-LINK DECO XE75 AXE5400 MESH WIFI6E UNIT
Slut i lager
Beskrivning
DECO-XE75(1-PACK) on kolmitaajuuksinen Wi-Fi 6E Mesh -yksikkö.
Seuraavan sukupolven saumaton Wi-Fi tekee katvealueista ja puskuroinnista historiaa. Koe Wi-Fi:n uusin taajuus, joka eliminoi häiriöt kaikilta perinteisiltä laitteilta. 6GHz taajuus tarjoaa lisää Wi-Fi-suorituskykyä ja kanavanleveyttä.
Todellinen kolmitaajuus nopeus ja tekoälyä hyödyntävä Mesh-tekniikka.
Kaikki kolme Wi-Fi -taajuutta toimivat yhdessä vapauttaen verkkosi kokonaisnopeuden jopa 5400 Mbps. Tekoälyä hyödyntävä Mesh-tekniikka yhdistää kotisi yhden nimen ja salasanan alle tarjoten parhaat yhteydet liikkuessasi huoneesta toiseen.
TP-Link HomeShield pitää kotiverkkosi turvassa tarjoamalla huipputeknisiä ominaisuuksia verkko- ja IoT-suojaukseen. Deco-sovellus opastaa sinua asennuksessa vaihe vaiheelta. Yleinen yhteensopivuus takaa taaksepäin yhteensopivuuden kaikkien Wi-Fi-sukupolvien kanssa.
Pakkaus sisältää yhden laitteen.
Ytterligare information
| Vikt | 1,22 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 21,6 × 12,5 × 24,3 cm |
| Langaton standardi | 802.11 ax, 802.11 n, 802.11 g, 802.11 b, 802.11 a, 802.11 ac |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 3 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 105 × 105 × 169 |
| Taajuusalue, GHz | 2.4/5/6 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – +40 |
| Varastointilämpötila, °C | -40 – 60 |
| Painikkeet | 1 RESET Button |
| Antennien lukumäärä | 2 x 2 |
| Antennityyppi | MU-MIMO |
| Salaus / suojaus | WPA/WPA-2/WPA-3 |
| Sertifikaatit | CE, FCC, RoHS |
| Quality of Service (QoS)-tuki | Kyllä |
| DHCP palvelin | Kyllä |
| DHCP-asiakas | Kyllä |
| WLAN tiedonsiirtonopeus, Mbit/s | 2402 Mbps @ 6 GHz<br> |
| Lyhyt yhteenveto | DECO-XE75(1-PACK) on kolmitaajuuksinen Wi-Fi 6E Mesh -yksikkö.<br> |
| Alkuperämaa | KIINA |





