TP-LINK ARCHER T4U AC1200 WIFI USB ADAPTER
22,90 € + ALV
TP-LINK ARCHER T4U AC1200 WIFI USB ADAPTER
23 i lager
Beskrivning
Archer-T4U on 802.11ac -standardia tukeva langaton USB-sovitin sisäisellä antennilla. Se tukee AC1200 -kaksitaajuustekniikkaa mikä mahdollistaa jopa kuusi kertaa nopeamman yhdeyden vanhempiin N-verkkoihin verrattuna.
AC1200 Wi-Fi USB Adapter,2T2R,867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Beamforming,USB 3.0, WPS Button,2 internal antennas
Ytterligare information
| Vikt | 0,26 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 20,8 × 15 × 4,2 cm |
| Lyhyt yhteenveto | AC1200 Wi-Fi USB Adapter,2T2R,867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Beamforming,USB 3.0, WPS Button,2 internal antennas |
| Liitäntä | USB 3.0 |
| Painikkeet | WPS |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 92.2 x 29 x 14.6 |
| Antennityyppi | Omni Directional |
| Langaton standardi | 802.11 a, 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n, 802.11 ac |
| Taajuusalue, GHz | 2.4, 5 |
| Langattomat ominaisuudet | Ad-Hoc / Infrastructure mode |
| Salaus / suojaus | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Sertifikaatit | CE, FCC, RoHS |
| Alkuperämaa | KIINA |





