TARGUS CITYGEAR 14″ SLIM TOPLOAD LAPTOP CASE, BLACK
27,25 € + ALV
TARGUS CITYGEAR 14″ SLIM TOPLOAD LAPTOP CASE, BLACK
Slut i lager
Beskrivning
Targus CityGear 14″ Slim Topload Laptop Case
CityGear Slim Topload laukku on täydellinen valinta, mikäli olet hakemassa kevyttä ja kompaktia tietokonelaukkua maksimissaan 12-14″ kannettavalle tietokoneelle. Kokonsa ansiosta voit ottaa tämän laukun henkilökohtaisena esineenä esimerkiksi lentokoneeseen. Perinteisen sleeven rakenne yhdistettynä miellyttäviin kantokahvoihin ja säädettävään olkahihnaan tekevät tästä täydellisen matkakumppanin.
Laukusta löytyy kaksi vetoketjullista etutaskua. Suuremman taskun sisältä löytyy myös verkkotasku ja kynäpidikkeet. Pienempi etutasku on täydellinen pienemmille esineille, kuten johdoille ja nappikuulokkeille. Laukusta löytyy myös kiinnityshihna matkalaukun aisaa varten. Olkahihnan kiinnikkeet ovat metallia ja kestävät näin lujaakin käyttöä. Targus laukuilla on elinikäinen vaihtotakuu.
- Yhteensopiva 12-14″ näytöillä varustettujen kannettavien tietokoneiden ja 2-in-1 laitteiden kanssa
- Kevyen ja kompaktin kokonsa ansiosta soveltyy hyvin esimerkiksi lentomatkustajille
- Kantokahvat ja irroitettava ja säädettävä olkahihna metallisilla kiinnikkeillä
- Kiinnityshihna matkalaukun aisaa varten
- Kaksi vetoketjullista etutaskua tarvikkeille. Suuremmassa taskussa myös vetoketjullinen verkkotasku ja kynäpidikkeet
- Targuksen elinikäinen vaihtotakuu
Ytterligare information
| Vikt | 0,59 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 28 × 39 × 7 cm |
| Tuotteen paino, g | 560 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 375 x 35 x 270 |
| Näytön maksimikoko, " | 14 |
| Väri | Musta |
| Laukkutyyppi | Laukku |
| Lyhyt yhteenveto | <b>Targus CityGear 14" Slim Topload Laptop Case</b> |
| Alkuperämaa | KIINA |









