TARGUS CITYGEAR 11.6″ LAPTOP SLEEVE, BLACK
10,25 € + ALV
TARGUS CITYGEAR 11.6″ LAPTOP SLEEVE, BLACK
2 i lager
Beskrivning
Targus CityGear 11.6″ Laptop Sleeve
- Kestävä ja pehmustettu kotelo jopa 11,6? läppäreille ja tableteille
- Etupuolen vetoketjullinen tasku lisätarvikkeille
- Voidaan käyttää sellaisenaan tai toisen laukun sisällä
Nykyinen työarki vaatii liikkuvuutta ja monipuolisuutta ? siksi Targus CityGear 3 -mallisto on suunniteltu tukemaan matkalla työskentelevää käyttäjää. CityGear-sarjan kolmas sukupolvi on uudistettu entistä kevyemmäksi ja kompaktimmaksi tinkimättä suojauksesta tai käytännöllisyydestä.
CityGear 11.6″ Laptop Sleeve -suojakotelo tarjoaa varman suojan läppärille, tabletille tai hybridilaitteelle. Pehmustettu rakenne suojaa laitetta iskuilta ja naarmuilta, ja etupuolen vetoketjullinen tasku tarjoaa tilaa esimerkiksi latureille, muistitikuille ja muille pienille tarvikkeille. Hillitty ja ammattimainen ulkonäkö sopii sekä toimistoon että liikkeellä olemiseen.
- Sopii jopa 11,6″ kannettaville, tableteille ja 2-in-1 -laitteille
- Pehmustettu rakenne suojaa kolhuilta
- Vetoketjullinen etutasku tarvikkeille
- Kevyt ja ohut muotoilu
- Voidaan kuljettaa sellaisenaan tai toisen laukun sisällä
- Ammattimainen ja huomaamaton ulkonäkö
- Targuksen elinikäinen vaihtotakuu
Ytterligare information
| Vikt | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 34 × 28 × 4 cm |
| Lyhyt yhteenveto | <b>Targus CityGear 11.6" Laptop Sleeve</b> |
| Näytön maksimikoko, " | 11.6 |
| Väri | Musta |
| Laukkutyyppi | Suoja |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 344 x 28 x 250 |
| Tuotteen paino, g | 200 |
| Alkuperämaa | KIINA |









