SAMSUNG S37D800E 37″ 16:9 3840X2160 VA, 5MS, 350NITS, 60HZ, HDR10, SRGB 100%, HAS/SWIVEL/TILT, HDMI/DP,USB3 HUB, VESA
360,30 € + ALV
SAMSUNG S37D800E 37″ 16:9 3840X2160 VA, 5MS, 350NITS, 60HZ, HDR10, SRGB 100%, HAS/SWIVEL/TILT, HDMI/DP,USB3 HUB, VESA
Slut i lager
Ytterligare information
| Vikt | 12,14 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 91 × 60 × 18 cm |
| Kaareva | Ei, Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 37 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, USB-A |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Näytön väri | Musta |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 3000:1 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Vasteaika, ms | 5 |
| USB-C lataava | Ei |
| Energialuokka | F |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 35.4 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 823.8 x 250 x 648 |
| Tuotteen paino, g | 5800 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 8800 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 823.8 x 42.8 x 486.5 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Kallistuskulma, ° | -5 – 20 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Korkeussäätö, mm | 120 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Virrankulutus (enintään), W | 140 |
| Kääntö, ° | -30 ~ +30 |
| Käyttölämpötila, °C | 10-40 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 3 |
| Ympäristösertifikaatit | TCO, EPEAT Silver, EU Energy Efficiency Level (Level-F) |
| sRGB, % | 100 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |














