SAMSUNG S34C650 34″ 21:9 CURVED (1000R) 3440X1440 VA-LED, 5MS, 100HZ, HDR10, DP/HDMI/TBT4 90WATT,LAN, WHITE, HAS, SPEAKER, VESA 100, HDMI,DP&USB-C CABLE IN BOX, AUTO SOURCE SWITCH
399,85 € + ALV
SAMSUNG S34C650 34″ 21:9 CURVED (1000R) 3440X1440 VA-LED, 5MS, 100HZ, HDR10, DP/HDMI/TBT4 90WATT,LAN, WHITE, HAS, SPEAKER, VESA 100, HDMI,DP&USB-C CABLE IN BOX, AUTO SOURCE SWITCH
8 i lager
Beskrivning
- Enemmän työskentelytilaa 21:9 -kuvasuhteella ja eläviä yksityiskohtia Ultra WQHD -tarkkuudella
- Kuuntele kaikkea sisäisistä kaiuttimista
- Thunderbolt 4 -liitäntä 90 W:n latauksella, tiedonsiirto ja näyttösignaalit laitteiden välillä
Ytterligare information
| Vikt | 10,7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 89 × 46,5 × 21,5 cm |
| Kaareva | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Näytön koko, " | 34 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-A, Thunderbolt 3 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3440 x 1440 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 3000:1 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Virkistystaajuus, Hz | 100 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Energialuokka | G |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 32 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Tuotteen paino, g | 5300 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 806.6 x 241 x 561.5 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 806.6 x 125 x 369.4 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 8100 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Kallistuskulma, ° | -2 ~ +25 |
| Korkeussäätö, mm | 120 |
| Kääntö, ° | -30 ~ +30 |
| Virrankulutus (enintään), W | 200 |
| Käyttölämpötila, °C | 10-40 |
| Latausteho, W | 90 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 3 |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star, TCO |
| Kaiuttimien teho, W | 5 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Näytön väri | Valkoinen |
| USB-C latausteho max., W | 90 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |














