SAMSUNG 65″ QM65C UHD 500 NITS 24/7 SOC WIFI
1210,95 € + ALV
SAMSUNG 65″ QM65C UHD 500 NITS 24/7 SOC WIFI
Slut i lager
Beskrivning
Introducing the QMC series, the slimmest display in
the Samsung?s UHD signage offerings. This products
deliver an unparalleled slim design that fits into any
business, while delivering the visual quality to make
a big impact. The sleek form factor is easily installed
to fit any room design and delivers stunning visual
performance. Dynamic Crystal Color and Quantum
Processor Lite 4K delivering consistent, lifelike colors
to any content. This is not just a display for simple
advertising. It?s a display that brings the solutions,
tools, and picture quality to grow to your business, no
matter what industry you?re in.
Ytterligare information
| Vikt | 27,5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 161 × 16,4 × 94 cm |
| Näytön koko, " | 65 |
| Pikselitiheys, mm | 0.372 x 0.372 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1456.8 x 28.5 x 831.9 |
| VESA-standardi, mm | 400 x 300 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Tallennuskapasiteetti | 16 GB |
| IP-luokitus | IP5x |
| Prosessorin malli | CA73 1.6GHz Quad-Core |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Alkuperämaa | VIETNAM |




