SAMSUNG 50″ QB50C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
665,40 € + ALV
SAMSUNG 50″ QB50C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
Slut i lager
Beskrivning
Samsung 50″ UHD/4K QB50C Slim-LED -näyttö tarjoaa erinomaisen kuvanlaadun yrityskäyttöön. Tämä 16:9-kuvasuhteella varustettu näyttö tuottaa tarkat yksityiskohdat ja elävät värit Ultra HD -resoluution ansiosta, mikä tekee siitä täydellisen valinnan niin neuvotteluhuoneisiin, vastaanottotiloihin kuin digital signage -ratkaisuihin. Ohut ja tyylikäs Slim-LED-muotoilu säästää tilaa ja sulautuu saumattomasti moderniin sisustukseen. Näyttö tukee päivänvalossa näkyvää valaistusta, joten sisältösi näkyy kirkkaasti kaikissa valaistusolosuhteissa. Integroituja liitäntävaihtoehtoja, kuten HDMI ja USB, on useita, mikä helpottaa eri laitteiden kytkemistä ja takaavat monipuolisen käytön. Lisäksi näytön luotettavat ominaisuudet tukevat 24/7-käyttöä, tehden siitä ihanteellisen jatkuvaa sisällön toistoa varten.
Ytterligare information
| Vikt | 14,9 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13,1 × 124,6 × 76,1 cm |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| IP-luokitus | IP5X |
| Prosessorin malli | CA53 1.3GHz Quad-Core |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1124.1 x 28.5 x 644.8 |
| Pikselitiheys, mm | 0.285 x 0.285 |
| Näytön koko, " | 50 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Alkuperämaa | VIETNAM |





