SAMSUNG 43″ QB43C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
611,20 € + ALV
SAMSUNG 43″ QB43C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
11 i lager
Ytterligare information
| Vikt | 11,3 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,6 × 109,3 × 66,7 cm |
| Näytön koko, " | 43 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Pikselitiheys, mm | 0.245 x 0.245 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Liitännät | HDMI, USB-A (USB 2.0), Audio (3.5mm), RS-232C, Ethernet (RJ-45) |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 969.5 x 28.5 x 557.8 |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Prosessorin malli | CA53 1.3GHz Quad-Core |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| IP-luokitus | IP5X |
| Alkuperämaa | VIETNAM |





