SAMSUNG 43″ BE43F-H UHD 300 NITS 16/7 DVB-T2/C/S2
429,10 € + ALV
SAMSUNG 43″ BE43F-H UHD 300 NITS 16/7 DVB-T2/C/S2
2 i lager
Beskrivning
Samsung Business TV säilyttää kirkkaan UHD-kuvan ja live-TV-ominaisuudet, ja tarjoaa lisäksi käytännöllisiä, erityisesti yrityskäyttöön mukautettuja toimintoja. Työkalut, kuten Business TV -sovellus ja VXT, tekevät näytöillä esitettävän sisällön luomisesta ja hallinnasta vaivatonta ? auttaen sinua viestimään asiakkaille tehokkaammin ja herättämään heidän mielenkiintonsa.
Android- ja iOS-mobiililaitteisiin saatavilla olevan Samsung Business TV -sovelluksen avulla käyttäjät voivat vaivattomasti hallita, aikatauluttaa ja toistaa mukautettua sisältöä etänä. Lisäksi käyttäjät voivat helposti luoda huomiota herättävää sisältöä käyttämällä erilaisia käyttövalmiita sisältömalleja.
Samsung VXT on pilvipohjainen ratkaisu, joka yhdistää sisällönhallinta- ja laitteen etähallintaominaisuudet. Sen avulla käyttäjät voivat hallita laitteiston asetuksia ja vianmääritystä etäältä sekä luoda ja ottaa käyttöön sisältöä vaivattomasti ilman aikaisempaa kokemusta.
Samsung SmartThings laajenee nyt kodin ulkopuolelle SmartThings Pro -ratkaisulla, joka on suunnattu yritysympäristöihin. SmartThings Pro -yhteyden avulla pienet kaupat, suuret yritykset ja hotellit voivat nauttia entistä paremmasta käyttömukavuudesta, turvallisuudesta ja energiatehokkuudesta.
Näe jokaisen kuvan jokainen yksityiskohta. 4K UHD -resoluutiossa on 4x enemmän pikseleitä kuin tavallisella FHD-resoluutiossa ? terävät, äärimmäisen realistiset kuvat.
High Dynamic Range kasvattaa kohtauksen vaaleimpien ja tummimpien alueiden välistä kontrastia, jolloin voit nauttia valtavasta värikirjosta ja runsaista yksityiskohdista sekä kirkkaissa että tummissa kohtauksissa.
Tyylikkäästi ja minimalistisesti joka kulmasta viimeistelty muotoilu tarjoaa puhtaimman kuvanlaadun ja sulautuu vaivattomasti mihin tahansa ympäristöön, luoden yhtenäisen ja harmonisen ilmeen.
Ytterligare information
| Vikt | 9,32 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 106,5 × 11,5 × 64 cm |
| Näytön koko, " | 43 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kuvanparannuspiiri | Crystal Processor 4K |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 20 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen |
| Liitännät | HDMI, USB-A, Ethernet (RJ-45), RF In |
| CI-modulipaikka | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Virrankulutus, W | 52 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.50 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 957.8 x 76.3 x 558.8 |
| Tuotteen paino, kg | 6.4 |
| Energialuokka | G |
| Virittimen tyyppi | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Analoginen viritin | Kyllä |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| USB-A porttien lukumäärä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| VESA-standardi, mm | 200 X 200 |
| Kirkkaus, cd/m² | 300 |
| Alkuperämaa | UNKARI |





