MICROSOFT 365 FAMILY, MUL, (ONLINE DOWNLOAD)
101,90 € + ALV
MICROSOFT 365 FAMILY, MUL, (ONLINE DOWNLOAD)
30000 i lager
Beskrivning
Microsoft Office 365 Home
Ytterligare information
| Vikt | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 cm |
| Järjestelmävaatimukset | – Vähintään 1 gigahertsin (Ghz) tai nopeampi x86- tai x64-bittinen suodatin SSE2-käskykannalla<br> |
| Minimi prosessori | 1 GHz, 1 GHz |
| Minimi kiintolevytila, MB | 3072 |
| Minimi RAM-muisti, MB | 1024 (32-bit) / 2048 (64-bit), 1024 (32-bit) / 2048 (64-bit) |
| Microsoft tuotetyyppi | Täysi lisenssi, License |
| Microsoft tuoteperhe | Office 365 Home Premium, Office 365 Home Premium |
| Microsoft hinnoitteltaso | Ikuinen, Perpetual |
| Microsoft lisenssityyppi | Työasemaohjelmistot, Workstation software |
| Microsoft pakkaustyyppi | ESD, ESD, ESD |
| Minimi järjestelmävaatimukset | Internet Explorer 8+, DirectX10, .NET Framework 3.5 |
| Sisältää | Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows 7 |
| Tuotetyyppi | Uusi lisenssi |
| Ohjelmiston kieli | Monikielinen |
| Microsoft kielisyys | Monikielinen |
| Units | 1 |
| Lisenssin kesto, kk | 12 |
| Media | No, downloadable software |
| Alkuperämaa | IRLANTI |



