LG 24LN661HBZA 24″ HD 250 NITS DVB-T2/C/S2 WIFI
247,80 € + ALV
LG 24LN661HBZA 24″ HD 250 NITS DVB-T2/C/S2 WIFI
Slut i lager
Ytterligare information
| Vikt | 5,26 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40 × 13,5 × 70 cm |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 556 x 343.1 x 53.1 |
| Näytön koko, " | 24 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 556 x 384.3 x 140.6 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1366 x 768 |
| Liitännät | HDMI, USB-A (USB 2.0), Audio (3.5mm), RF In, RS-232C, Ethernet (RJ-45) |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Sisäinen player | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 75 x 75 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus, W | 30.1 |
| Virrankulutus (enintään), W | 43.7 |
| Kaiuttimien teho, W | 5 + 5 |
| Tuotteen paino, kg | 3.7 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Virittimen tyyppi | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |









