LENOVO T14S G6 U5-228V/14WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
1820,55  + ALV
66 i lager
Artikelnr: 21QX00H5MX Kategori: Varumärke:
Beskrivning
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
  • Näyttö 14.0″ WUXGA (1920×1200) IPS 500nits 100% sRGB
  • Infrapunakamera 5.0MP ja Privacy Shutter suoja
  • Kaksi Dolby Voice® 360° mikrofonia
  • Suoritin Intel Core Ultra 5 228V (8C/8T/8MB)
  • Suorittimessa 4xP-core 2.1/4.5GHz ja 4xLPE core 2.1/3.5GHz
  • Suorittimessa Intel® AI Boost tekoälykiihdytin
  • Intel® AI Boost suorituskyky max. 40 TOPS
  • Esiasennettu ohjelmisto Lenovo AI Now
  • Integroitu keskusmuisti 32GB LPDDR5x 8533MHz MoP
  • Muisti integroitu, ei päivitettävissä
  • Levy 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0
  • Näytönohjain integroitu Intel Arc? Graphics 130V
  • Taustavalaistu ja roiskesuojattu ThinkPad näppäimistö
  • WLAN Intel Wi-Fi® 7 BE201 802.11be 2×2 ja Bluetooth 5.4
  • Sisäinen 5G yhteys päivitettävissä optiokortin avulla
  • Stereokaiuttimet 2x2W Dolby® Audio?
  • Liitännät: HDMI 2.1, 2xThunderbolt 4 (USB-C liitin), 2xUSB3.2, 1×3.5mm audio combo
  • Sormenjälkilukija, Smart Card Reader ja TPM 2.0 turvasiru
  • Kensington Nano turvalukkopaikka (2.5x6mm)
  • Sisäinen 58Wh Li-Ion akku
  • Mukana 65W USB-C Slim GaN virtalähde, tuki pikalataukselle
  • Perustakuu 3v. Premier NBD on-site
  • Sotilastason MIL-STD-810H kestävyys
  • Paino 1.28kg
Lenovo CO2 Offset Gen2 päästökompensointi
Ympäristö- ja energiasertifikaatit
  • ENERGY STAR® 8.0, EPEAT? Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified 10.0
Ytterligare information
Vikt2,18 kg
Dimensioner46 × 7 × 30 cm
Näytön koko, "
14
Tallennuskapasiteetti
512 GB SSD
Muistikapasiteetti
32 GB
Muistin enimmäismäärä
32 GB
Prosessorityyppi
Intel Core Ultra 5
Akun kapasiteetti, Wh
58
Virtalähde, W
65
Näytön resoluutio, pikseliä
1920 x 1200
Tuotteen paino, g
1280
Mobiiliyhteys
Optiona
Smart Card -lukija
Kyllä
Liitännät
USB-A, USB-C, HDMI, Audio (3.5mm)
Telakointi
Thunderbolt, USB-C
Näytönohjain
Intel ARC Graphics 130V
Taustavalaistu näppäimistö
Kyllä
Sormenjäljenlukija
Kosketusnäyttö
Ei
Erillinen numeronäppäimistö
Ei
Optinen asema
Integroitu muistikortinlukija
Kiiltävä näyttö
Prosessorin malli
Intel Core Ultra 5 228V (Max. 4.50 GHz, 8M, 8C)