LENOVO QHD WEBCAM
84,60 € + ALV
LENOVO QHD WEBCAM
1 i lager
Beskrivning
Lenovo QHD webkamera on suunniteltu nykyaikaisen työskentelyn tarpeisiin. Sen 2K-resoluutio, erinomainen kuvanlaatu ja älykkäät toiminnot tekevät videoneuvotteluista entistä sujuvampia.
Microsoft Teams -sertifioituna se integroituu täydellisesti työympäristöihin. Kehittyneet tekoälyominaisuudet, kuten automaattinen rajaus, kasvojen tarkennus (AE/AF) ja tekoälypohjainen melunvaimennus parantavat kokemusta ja lisäävät tuottavuutta. Lenovo QHD webkamera nostaa etäkokoukset ja -tapaamiset uudelle tasolle.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Kuvaresoluutio: 2K (2560×1440)
- Tallennusresoluutio 1920×1080@30fps
- Säädettävä kuvakulma: valittavissa 90°, 78° ja 65° DFOV
- Integroitu mikrofoni
- Automaattitarkennus ja automaattinen rajaus
- Kasvojen automaattinen tarkennus ja valotus (Face AE/AF)
- HDR ja automaattinen valaistuksen säätö
- Tripod tuki
- Fyysinen yksityisyyssuljin
- Microsoft Teams -sertifioitu
- Hallinta LADM-ohjelmistolla
- Laitteistovaatimukset USB 2.0 Interface, Windows 11
- Liitäntä USB-C kaapelilla, mukana USB-C to USB-A muunnin
- Takuu 3 vuotta
Ytterligare information
| Vikt | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 6,3 × 9,8 × 10 cm |
| Käyttölämpötila (°C) | -5 – 40 |
| Liitännät | USB-C |
| Tuotteen paino, g | 95 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 80 x 45 x 42 |
| Väri | Musta |
| Kameran resoluutio | 2560×1440 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kaapelin pituus, m | 1.5 |
| Pakkauksen sisältö | USB-C kaapeli 1.5m C2C/Muuntaja C – A |
| Alkuperämaa | KIINA |










