KINGSTON 256 GB CANVAS SELECT PLUS GEN3 MICROSD, A1, U1, V10 (150R)
28,75 € + ALV
KINGSTON 256 GB CANVAS SELECT PLUS GEN3 MICROSD, A1, U1, V10 (150R)
Slut i lager
Beskrivning
Kingston Canvas Select Plus microSD -muistikortti, 256 GB
- Monipuolinen microSD-kortti eri tarpeisiin
- Uskomattomat nopeudet – lukunopeus jopa 150 MB/s
- Optimoitu soveltuvan hyvin mm. Android-laitteille
- Kestävä
Kingstonin Canvas Select Plus microSD -muistikortti on suunniteltu parannetulla A1-luokitellulla suorituskyvyllä. Kortti on yhteensopiva Android-laitteiden kanssa. Canvas Select Plus microSD on tehokas suorituskyvyltään, nopeudeltaan ja kestävyydeltään, ja se on suunniteltu luotettavaksi, jotta voit käyttää sitä missä tahansa rauhallisin mielin ? valokuvasi, videosi ja tiedostosi ovat turvassa.
- microSD
- Kapasiteetti: 256 GB
- Suorituskyky: 150 MB/s luku, UHS-I, U1, V10, A1
- Tiedostojärjestelmä: exFAT
- Käyttölämpötila: -25 – 85°C
- Säilytyslämpötila: -40 – 85°C
Ytterligare information
| Vikt | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 11,5 × 10,1 × 0,5 cm |
| Tiedostojärjestelmä | exFAT |
| Käyttölämpötila, °C | -25 – 85 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 11 x 15 x 1 |
| Liitäntätyyppi | Micro SDXC |
| Muistikortin tyyppi | Micro SD |
| Lyhyt yhteenveto | Kingstonin Canvas Select Plus microSD -muistikortti on suunniteltu parannetulla A1-luokitellulla suorituskyvyllä. |
| Lukunopeus, MB/s | 150 |
| Muistikapasiteetti | 256 GB |
| Alkuperämaa | TAIWAN |






