I3CONNECT ELM 2 86″
1659,10 € + ALV
I3CONNECT ELM 2 86″
Slut i lager
Beskrivning
I3CONNECT ELM 2 86″ on korkealaatuinen 86-tuumainen interaktiivinen näyttö, joka on suunniteltu erityisesti ammattilaisten ja yrityskäyttäjien tarpeisiin. Tämä näyttö tukee saumattomasti yhteistyötä kokouksissa ja koulutustilanteissa, mahdollistaen intuitiivisen läsnäolon ja tehokkaan tiedon jakamisen. Mukana tulee huipputason kosketusteknologia sekä useita liitäntämahdollisuuksia, kuten HDMI ja USB, jotka takaavat helpon integroinnin kaikkiin yrityksen olemassa oleviin järjestelmiin. Lisäksi sen mattapintainen näyttö vähentää heijastuksia, mikä parantaa käytettävyyttä valoisissakin tiloissa.
– 86-tuumainen kosketusnäyttö, suunniteltu yrityskäyttöön.
– Tukee useita kosketuspisteitä samanaikaisesti, mikä helpottaa yhteistyötä.
– Mukana HDMI-, USB- ja muut liitäntämahdollisuudet.
– Mattapintainen pinta estää heijastukset ja parantaa näkyvyyttä.
– Erinomainen työkalu kokouksiin, presentaatioihin ja oppimistilanteisiin.
Ytterligare information
| Vikt | 65,5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 129,1 × 211 × 18,5 cm |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 20 |
| Tuotteen paino, kg | 62 |
| Virrankulutus, W | 101.8 |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 14 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| Ethernet LAN -siirtonopeudet, Mbit/s | 10/100/1000 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 450 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 200 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1957 x 97 x 1159.9 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 2 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Display porttien määrä | 1 |
| Ympäristösertifikaatit | CE, Energy Star 8.0, FCC, REACH, RoHS compliant |
| Bluetooth | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 5000:1 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 4 |
| RS-232 porttien määrä | 1 |
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| VGA (D-Sub)-porttien määrä | 1 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 86 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232, SPDIF, USB-A, USB-B, USB-C, VGA |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| USB-B (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Pakkaussisältö | Pikaopas & Tervetulokirje 2 x Passiivinen kynä Virtajohto 3 m (EU & USA) Kaukosäädin <br>USB-C-kaapeli 1,8 m Wi-Fi 6 / BT5.2 -moduuli (SI07B) |
| USB-C porttien määrä | 2 |
| USB-C (USB 3.0) porttien määrä | 1 |
| Sisäinen player | Ei |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | LCD |
| Alkuperämaa | HOLLANTI |





