GARMIN DRIVECAM 76
312,30 € + ALV
GARMIN DRIVECAM 76
2 i lager
Beskrivning
7″:n Garmin DriveCam 76 -navigaattori tuo niin perhelomille kuin työmatkoille aivan uudenlaista vapautta, kätevyyttä ja mielenrauhaa. Sen sisäinen kojelautakamera1 tallentaa videokuvaa jatkuvasti ja tallentaa videoleikkeet havaitsemistaan tapahtumista toimien silminnäkijänäsi, ja äänikomentojen ja kätevien ajo-ominaisuuksien ansiosta pääset perille.
- 7?:n tarkassa näytössä näet tärkeät tiedot ja kartan yksityiskohdat helposti yhdellä silmäyksellä.
- Tarvitsetko ajo-ohjeita? Pyydä niitä. Garmin DriveCam reagoi sanomiisi pyyntöihin ja navigoi haluamaasi paikkaan
- Sisäisen langattoman BLUETOOTH-yhteyden kautta voit synkronoida yhteensopivan älypuhelimen, jotta voit soittaa puheluita irrottamatta käsiä ohjauspyörästä
- Vältä liikenneruuhkat ja etsi aikaa säästäviä kiertoteitä reaaliaikaisten liikennetietojen avulla käyttämällä yhteensopivaa älypuhelinta, jossa on Garmin Drive -sovellus (sekä BLUETOOTH ja GPS). Lisäksi näet sääennusteet, nykyiset olosuhteet, animoidun tutkan ja myrskyhälytykset.
- Yhdistämällä Garmin Drive -sovellukseen saat reaaliaikaisten polttoainehintojen päivitykset reitin varrelta.
- Pariliitettynä Garmin Drive -sovellukseen näet ilmoitukset esimerkiksi älypuhelimen tekstiviesteistä suoraan navigaattorin näytössä
- Sisäisen Wi-Fi-yhteyden kautta voit pitää kartat ja ohjelmistot helposti ajan tasalla ilman tietokonetta. Näyttöön tulee ilmoitus, kun uusia päivityksiä on saatavilla.
Ytterligare information
| Vikt | 0,64 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 8,2 × 20 × 13 cm |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kameran resoluutio | 1080p |
| Näyttötyyppi | TFT -värinäyttö |
| Näytön koko, " | 6.97 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1024 x 600 |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Akkukesto käyttötilan mukaan | 30 minuuttia |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| GPS | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 177 x 106 x 35 |
| Tuotteen paino, g | 271 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Liikennetiedot | Kyllä |
| Lyhyt yhteenveto | 7":n Garmin DriveCam 76 -navigaattori tuo niin perhelomille kuin työmatkoille aivan uudenlaista vapautta, kätevyyttä ja mielenrauhaa. Sen sisäinen kojelautakamera1 tallentaa videokuvaa jatkuvasti ja tallentaa videoleikkeet havaitsemistaan tapahtumista toimien silminnäkijänäsi, ja äänikomentojen ja kätevien ajo-ominaisuuksien ansiosta pääset perille. |
| Kartta-aineisto | Esiladattu |
| Alkuperämaa | TAIWAN |






