GARMIN DEZL LGV720, EU+SOUTH AFRICA, GPS 7” GPS TRUCK SAT NAV
357,80 € + ALV
GARMIN DEZL LGV720, EU+SOUTH AFRICA, GPS 7? GPS TRUCK SAT NAV
1 i lager
Beskrivning
Raskaan liikenteen navigointia tarjoava uusi dezl LGV -rekkanavigaattorimallisto sisältää tuhansien ammattikuljettajien dezl-yhteisövinkit, joiden avulla löytyvät suosituimmat rekkaparkit, lastauslaiturit ja muut kohteet. Laitteessa on lisäksi mukautettu reititys rekoille sekä tuulen nopeutta ja säätä koskevat varoitukset.
- Suuri, terävä ja kirkas näyttö
- Erittäin suorituskykyinen laite
- DEZL-yhteisöarviot
- Tuulen nopeutta koskevat varoitukset
- Mukautettu reititys ja tievaroitukset
- Asiantunteva saapumisen suunnittelu
- Reititys ympäristövyöhykkeiden mukaan
Ytterligare information
| Vikt | 0,58 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13 × 20,3 × 8,4 cm |
| Näytön koko, " | 6.95 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1024 x 600 |
| Lyhyt yhteenveto | Raskaan liikenteen navigointia tarjoava uusi dezl LGV -rekkanavigaattorimallisto sisältää tuhansien ammattikuljettajien dezl-yhteisövinkit, joiden avulla löytyvät suosituimmat rekkaparkit, lastauslaiturit ja muut kohteet. Laitteessa on lisäksi mukautettu reititys rekoille sekä tuulen nopeutta ja säätä koskevat varoitukset. |
| Bluetooth | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Näyttö | 6,95" superlaajakulma IPS, värillinen TFT kapasitiivisella kosketuspaneelilla |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 177 x 19 x 106 |
| Tuotteen paino, g | 242 |
| Yhteensopivat muistikortit | MicroSD |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Akunkesto (max) | 1.5 h |
| Pakkauksen sisältö | dezlLGV720, ajoneuvon imukuppipidike, ajoneuvon virtajohto, CLA-sovitin ja käyttöohjeet. |
| Alkuperämaa | TAIWAN |




