EPSON EB-FH18 PROJECTOR
608,70 € + ALV
EPSON EB-FH18 PROJECTOR
4 i lager
Beskrivning
Edullinen ja erinomaisen näkyvyyden takaava suuri näyttö kotiin ja pieniin toimistoihin.
Nauti vaikuttavasta jopa 304 tuuman näytöstä, joka sopii täydellisesti mukaansatempaavaan kotiviihteeseen tai dynaamisiin yritysesityksiin
- Edullinen Full HD -lamppuprojektori
- 2 HDMI-porttia, Wi-Fi
- 3LCD-tekniikka ja 4 100 lumenin värivaloteho
- Suuri jopa 304 tuuman näyttö
Nauti mukaansatempaavasta kotiviihteestä ja dynaamisista yritysesityksistä tällä edullisella Full HD -lamppuprojektorilla. Kompakti ja kevyt laite on helppo asentaa, ja siinä on huipputekniset ominaisuudet ja vaikuttavan suuri jopa 304 tuuman näyttö. Epsonin 3LCD-tekniikan ja 4 100 lumenin värivalotehon ansiosta voit nauttia eloisasta ja yksityiskohtaisesta kuvasta jopa kirkkaasti valaistuissa tiloissa.
Ytterligare information
| Vikt | 4,45 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 39 × 38 × 17,5 cm |
| ANSI-lumenit | 4100 |
| Heittosuhde | 1.30 – 2.09:1 |
| Kuvakoko, " | 31 – 304 |
| Tuotteen paino, g | 3100 |
| Äänentaso, dB | 37 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 309 x 293 x 105 |
| Polttoväli, mm | 18.2 – 29.1 |
| Projektioteknologia | LCD |
| Liitännät | Audio (3.5mm), HDMI, USB-A |
| Standardiresoluutio | FULL HD (1920×1080) |
| Valonlähde | Lamppu |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 16000:1 |
| Keystone korjaus, pystysuunta, ° | +/- 30 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Keystone korjaus, vaakasuunta, ° | +/- 30 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.3 |
| Näyttövärejä | 16.77 M |
| Pakkaussisältö | Päälaite, Virtakaapeli, Pikaopas, Kaukosäädin ml. paristot, User guide, Warranty card |
| Väritilat | Taulu, Elokuva, Dynaaminen, Esitys, sRGB |
| Kaiuttimien teho, W | 16 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| Alkuperämaa | KIINA |











