EATON 5P 1550I RACK 1U NETPACK G2
1262,70 € + ALV
EATON 5P 1550I RACK 1U NETPACK G2
Slut i lager
Beskrivning
Eaton 5P Gen2 UPS, 1550 VA, 1350 W, Input: C14, Outputs: (6) C13, Rack, 1U, Network card
Ytterligare information
| Vikt | 24 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,5 × 58 × 17,1 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä, Yes |
| Lähtöteho, W | 1350 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1550 |
| Muoto | Rack |
| Tuloliitäntä | C14 |
| Tuotteen syvyys, mm | 555 |
| Tuotteen korkeus, mm | 43.2 |
| Tuotteen leveys, mm | 438 |
| Tuotteen paino, kg | 18.7 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50-60 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 90 |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 |
| Äänentaso, dB | 35 |
| Ulostuloliitäntä | (6) C13 |
| Liitännät | Serial (RS-232), USB |
| Telinekorkeus (unit) | 1 |
| Varakäyntiaika | 13.5 min |
| Akkuteknologia | Lead-Acid |
| Akun jännite, V | 6 V/9 Ah |
| Alkuperämaa | KIINA |





