EATON 5P 1550I G2
787,40 € + ALV
EATON 5P 1550I G2
3 i lager
Beskrivning
Eaton 5P Gen2 UPS, 1550 VA, 1350 W, Input: C14, Outputs: (8) C13, Tower
Ytterligare information
| Vikt | 16,61 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 53,5 × 23 × 32 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä, Yes |
| Muoto | Tower |
| Tuloliitäntä | C14 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50-60 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 90 |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 |
| Äänentaso, dB | 35 |
| Liitännät | Serial (RS-232), USB |
| Akkuteknologia | Lead-Acid |
| Akun jännite, V | 12 V / 9 Ah |
| Tuotteen syvyys, mm | 445 |
| Tuotteen korkeus, mm | 233 |
| Tuotteen leveys, mm | 150 |
| Tuotteen paino, kg | 15.1 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1550 |
| Lähtöteho, W | 1350 |
| Ulostuloliitäntä | (8) C13 |
| Varakäyntiaika | 11.5 min |
| Alkuperämaa | KIINA |







