CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 WH
146,45 € + ALV
CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 WH
Slut i lager
Beskrivning
Tulosta, kerää ja jaa ikimuistoiset hetket luovasti. Ei johtoja, ei kaapeleita, ei sotkuja. Luovaan tulostamiseen.
Tulosta värikkäitä ja tarkkoja 7,62 x 7.62 cm:n (2,7 x 2,7 tuuman) neliönmuotoisia valokuvia suoraan älypuhelimesta. Värisublimaatiotekniikka tuottaa värejä ja yksityiskohtia, jotka kestävät jopa 100 vuotta.
Ytterligare information
| Vikt | 0,72 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15,7 × 12,1 × 8,3 cm |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Yhteensopivat iOS- ja Android-laitteet suoralla Wi-Fi-yhteydellä, SELPHY Photo Layout -sovelluksella |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 287 x 287 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | 72 x 85mm, 68 x 68mm |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 102 x 143 x 31 |
| Tuotteen paino, g | 445 |
| Liitännät | USB-A, USB-B |
| Virrankulutus, W | 62 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |





