BROTHER RJ-4250WB 127MM/S 203DPI USB BT WIFI
691,90 € + ALV
BROTHER RJ-4250WB 127MM/S 203DPI USB BT WIFI
Slut i lager
Beskrivning
Kevyt, kestävä ja helppokäyttöinen Brother RJ-4250WB kulkee mukanasi. RJ-4250WB on jo toinen 4 tuumaa leveänä tulostava mobiilitulostin. Uutuudessa on vakiona Bluetooth-yhteys sekä langaton verkkoliitäntä.
Luotettava mobiilitulostin tekee ammattilaisten arjesta sujuvaa monilla eri aloilla, sillä he voivat tulostaa laskuja, huomautuksia ja sakkolappuja, lähetys- ja toimitustietoja, työselosteita sekä huolto- ja korjausraportteja paikan päällä.
- Tulostaa jopa 4″ leveitä kuitteja ja tarroja
- Tulostusnopeus jopa 5 kuvaa/127 mm sekunnissa
- IP54-suojausluokitus (kestää pudotuksen 2,1 m)
- Suora lämpötulostustekniikka ei vaadi muste- tai värikasettia
- USB, langaton verkkoliitäntä ja Bluetooth-yhteys
- Mobile Deploy -appsi ladattavissa viivakoodi- ja tarratulostukseen
Vakiona 3 vuoden takuu, kun rekisteröit laitteesi Brotherin sivuilla https://atyourside.brother.fi/fi-fi/register-your-device saat lisäksi SWAP-laitevaihtotakuun.
Ytterligare information
| Vikt | 1,26 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,3 × 18,7 × 24,6 cm |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| RAM-muisti | 64 MB |
| Sisäinen muisti, MB | 256 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 4.2 |
| Bluetooth-profiilit | SPP (Serial Port Profile) OPP (Object Push Profile) HCRP (Hard Copy Cable Replacment Profile) iAP |
| Vakioliitännät | USB mini-B 2.0, IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 159 x 68 x 153 |
| Tuotteen paino, g | 850 |
| Tulostusleveys, mm | 104 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 2.2 ->, iOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 203 |
| IP-luokitus | IP54 |
| Lyhyt yhteenveto | Kevyt, kestävä ja helppokäyttöinen Brother RJ-4250WB kulkee mukanasi. RJ-4250WB on jo toinen 4 tuumaa leveänä tulostava mobiilitulostin. Uutuudessa on vakiona Bluetooth-yhteys sekä langaton verkkoliitäntä. |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |





