BROTHER FAX-2840 A4 MONO LASER FAX
210,75 € + ALV
BROTHER FAX-2840 A4 MONO LASER FAX
Slut i lager
Beskrivning
Brother FAX-2840
Laserfaksi dokumentinsyöttölaitteella.
- 200 MHz prosessori
- 16 Mt muisti
- 33600 bit/sek faksimodeemi
- Kauko-ohjaus
- 22 pikavalintamuistipaikkaa (11 x 2 näppäintä) ja 200 lyhytvalintamuistipaikkaa
- 400 sivun vastaanotto/lähetys muisti
- Kopiointinopeus jopa 20 kopiota minuutissa
- 30 sivun automaattinen dokumentin syöttölaite
- 250 arkin paperikasetti ja 100 arkin ulostulotaso
3 vuoden takuu. SWAP-laitevaihtotakuu 1. vuoden ajan. Edellyttäen, että laite rekisteröidään Brotherin sivuilla
https://www.brother.fi/tuki/warranty
60 päivän sisällä ostopäivästä. Muuten takuu 2 vuotta.
Ytterligare information
| Vikt | 12,7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 46 × 45 × 44 cm |
| All In One -toiminnot | Fax, Kopiointi |
| Prosessorin malli | ARM9 200 MHz |
| Faksin edelleenlähetys | Tallentaa faksin muistiin ja lähettää sen edelleen annettuun numeroon. tai hakee kauko-ohjauksella. |
| Faksin muisti, MB | 16 |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| Virrankulutus, W | 360 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 10000 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 368 x 360 x 311 |
| Tuotteen paino, g | 8800 |
| Kauko-ohjain | Kyllä |
| Kopiointinopeus (musta, normaalilaatu, A4), cpm | 20 |
| Pikavalintanumeroiden enimmäismäärä | 8 |
| Muistipaikat | 22 pikavalintamuistipaikkaa (11 x 2 näppäintä)<br> |
| Näyttö | 2 riviä, 16 merkkiä |
| Kopioinnin enimmäistarkkuus, dpi | 300 x 600 |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | A4, letter, B5 (ISO/JIS), A5 (pysty ja vaaka), B6 (ISO), A6, Exe |
| Energy Star -sertifioitu | Kyllä |
| Modeemin nopeus, Kbit/s | 32.8 (Super G3) |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Lavakoko | 16 kpl/lava |