ASUS NUC 14 ESSENTIAL (SLIM)/N250/NO-RAM/NO-SSD/NO-OS
173,65 € + ALV
ASUS NUC 14 ESSENTIAL (SLIM)/N250/NO-RAM/NO-SSD/NO-OS
19 i lager
Beskrivning
Energiatehokas Mini PC, jossa on Intel Core N-sarjan prosessori, kolmen 4K-näytön tuki ja helppopääsyinen rakenne ? täydellinen valinta opetukseen ja toimistotehtäviin.
- Energiatehokas: Ihanteellinen kevyisiin toimistotöihin ja sulautettuihin sovelluksiin.
- Kolmen näytön tuki: Tehostaa toimistotyön tehokkuutta.
- Helppopääsyinen rakenne: vaivattomat päivitykset, alhaisemmat ylläpitokustannukset ja lyhyemmät keskeytykset.
- Useita nopeita liitäntävaihtoehtoja: Paranna tuottavuutta monipuolisilla ja nopeilla yhteyksillä, jotka takaavat nopean ja vakaan tiedonsiirron.
- Runsaasti I/O-liitäntöjä: Korkea joustavuus eri työnkulkujen ja käyttötarpeiden mukaisesti.
- Kompakti koko: Helppo ottaa käyttöön pienissä toimistoissa, vähittäismyymälöissä ja oppilaitoksissa.
Ytterligare information
| Vikt | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 17,2 × 20,5 × 10,2 cm |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DC-in, DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-A, USB-C |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| Prosessorityyppi | Intel Processor N250 |
| Prosessoriytimien määrä | 4 |
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Prosessorin malli | Intel N250 (Max. 3.80 GHz, 6M, 4C) |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 135 x 115 x 36 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen paino, g | 470 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 4 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Kaapelilukon aukko | Kyllä |
| Pakkaussisältö | AC Adapter+Power Cord |
| Intel Turbo Boost, GHz | 3.80 |
| Alkuperämaa | KIINA |








