APC SMART-UPS ULTRA ON-LINE LITHIUM ION, 10KVA/10KW, 4U RACK/TOWER, 230V
13385,85 € + ALV
APC SMART-UPS ULTRA ON-LINE LITHIUM ION, 10KVA/10KW, 4U RACK/TOWER, 230V
Slut i lager
Beskrivning
APC Smart-UPS Ultra On-Line Lithium ion, 10KVA/10KW, 4U Rack/Tower, 230V. Ultra-high power density, On-Line power protection with Lithium-ion batteries and scalable runtime options. Includes: RJ45 cable.
Ytterligare information
| Vikt | 99 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 93 × 62 × 48,5 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Lähtöteho, W | 10000 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 10000 |
| Muoto | Rack / Tower |
| Tuotteen syvyys, mm | 175 |
| Tuotteen korkeus, mm | 432 |
| Tuotteen leveys, mm | 731 |
| Tuotteen paino, kg | 60 |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 Hz +/- 3 Hz |
| Äänentaso, dB | 55 |
| Latausaika, h | 1.5 |
| Telinekorkeus (unit) | 1 |
| Akkuteknologia | Lithium-Ion |
| Akun jännite, V | 180 |
| IP-luokitus | IP20 |
| Taajuus, Hz | 50/60 Hz |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |







