APC SMART-UPS SC 450VA 230V – 1U RACKMOUNT/TOWER
339,40 € + ALV
APC SMART-UPS SC 450VA 230V – 1U RACKMOUNT/TOWER
Slut i lager
Beskrivning
APC Smart-UPS SC 450VA 230V, 1U räkki-/tornimalli
Smart-UPS on älykäs, helppokäyttöinen ja todella energiatehokas UPS-laite. Akun käyttöiän ennustin ilmaisee tarkan kuukauden ja vuoden, jolloin akku tulee vaihtaa uuteen. Lämpötilakompensoitu lataaminen pidentää akun käyttöikää ja virtamittaustoiminto valvoo energiankulutusta.
Laitteen interaktiivinen LCD-näyttö välittää yksityiskohtaiset tila-, konfiguraatio- ja diagnoositiedot.
Ytterligare information
| Vikt | 12,98 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,5 × 48 × 16,5 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Lähtöteho, W | 280 |
| Maksimiteho, W | 280 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 450 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuusalue, Hz | 47 – 53 Hz for 50 Hz nominal, 57 – 63 Hz for 60 Hz nominal |
| Ulostuloliitäntä | 4 x IEC 320 C13, 2 x IEC Jumpers |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Jännite, V | 195 – 265 (151 – 302) |
| Latausaika, h | 5 |
| Liitännät | Serial (RS-232) |
| Jännitesuojaus, J | 320 |
| Tuotteen korkeus, mm | 44 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Tuotteen syvyys, mm | 383 |
| Tuotteen paino, kg | 10.18 |
| Telinekorkeus (unit) | 1 |
| Äänentaso, dB | 38 |
| Sertifikaatit | C-tick, CE, GOST, VDE |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Varakäyntiaika | 6 min (full load) / 19 min (half load) |
| Muoto | Rack / Tower |
| Alkuperämaa | KIINA |




