APC SMART-UPS RT 2200VA 230V – MARINE
2390,30 € + ALV
APC SMART-UPS RT 2200VA 230V – MARINE
Slut i lager
Ytterligare information
| Vikt | 50,702589 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 98,3 × 61 × 35,3 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä, Yes |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 2200 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Maksimi kokonaislähtöteho (VA) | 2200 |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Ulostuloliitäntä | 2 x IEC 320 C19<br> |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 5 |
| Tuloliitäntä | British BS1363A, IEC-320 C20, Schuko CEE 7/EU1-16P |
| Kaapelin pituus, m | 2.5 |
| Jännite, V | 180 – 280 |
| Lähtöjännite, V | 230, 220, 240 |
| Latausaika, h | 2.5 |
| Jännitesuojaus, J | 555 |
| Liitännät | RJ-45 Serial, Smart-Slot |
| Tuotteen korkeus, mm | 432 |
| Tuotteen leveys, mm | 130 |
| Tuotteen syvyys, mm | 660 |
| Muoto | Rack |
| Telinekorkeus (unit) | 3 |
| Tuotteen paino, kg | 54.55 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 55 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Äänentaso, dB | 55 |
| IP-luokitus | IP20 |
| Sertifikaatit | CE, DNV, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Class A, EN 60950, EN 61000-3-2, KCC |
| Lähtöteho, W | 1540 |
| Varakäyntiaika | 21.3 min |
| Alkuperämaa | KIINA |






