APC SMART-UPS ON-LINE LITHIUM ION 3000VA RM 4U 230V
5046,25 € + ALV
APC SMART-UPS ON-LINE LITHIUM ION 3000VA RM 4U 230V
Slut i lager
Beskrivning
APC Smart-UPS On-Line, 3 kVA, litiumioni, kehikkoon asennettava 4U, 230 V, 6 x C13+2 x C19 IEC-lähtöä, SmartSlot, pidempi pitkä käyttöaika, kiskosarja mukana
Ytterligare information
| Vikt | 70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120 × 80 × 62 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 3000 |
| Lähtöteho, W | 2700 |
| Maksimiteho, W | 2700 |
| Muoto | Rack |
| Tuloliitäntä | IEC 60320 C20 |
| Tuotteen syvyys, mm | 639 |
| Tuotteen korkeus, mm | 171 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 Hz +/- 3 |
| Taajuusalue, Hz | 40…70 |
| Äänentaso, dB | 50 |
| Ulostuloliitäntä | 6 x IEC 60320 C13 |
| Jännitesuojaus, J | 432 |
| Telinekorkeus (unit) | 4 |
| Kaapelin pituus, m | 1.83 |
| Akkuteknologia | Lithium-Ion |
| Akun jännite, V | 48 |
| IP-luokitus | IP20 |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |






