APC SMART-UPS 750VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT
433,00 € + ALV
APC SMART-UPS 750VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT
4 i lager
Beskrivning
APC Smart-UPS 750VA LCD
Smart-UPS on älykäs, helppokäyttöinen ja todella energiatehokas UPS-laite. Akun käyttöiän ennustin ilmaisee tarkan kuukauden ja vuoden, jolloin akku tulee vaihtaa uuteen. Lämpötilakompensoitu lataaminen pidentää akun käyttöikää ja virtamittaustoiminto valvoo energiankulutusta.
Laitteen interaktiivinen LCD-näyttö välittää yksityiskohtaiset tila-, konfiguraatio- ja diagnoositiedot.
Ytterligare information
| Vikt | 14,13 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 49 × 27,2 × 29,3 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Latausaika, h | 3 |
| Varakäyntiaika | 5 min (full load) / 16 min (half load) |
| Jännitesuojaus, J | 540 |
| Jännite, V | 160 – 280 (151 – 302) |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 750 |
| Lähtöteho, W | 500 |
| Muoto | Tower |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Tuotteen korkeus, mm | 157 |
| Tuotteen leveys, mm | 138 |
| Tuotteen syvyys, mm | 358 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Tuotteen paino, kg | 13.18 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Sertifikaatit | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE |
| Äänentaso, dB | 40 |
| Taajuusalue, Hz | 47 – 53 Hz for 50 Hz nominal, 57 – 63 Hz for 60 Hz nominal |
| Maksimiteho, W | 500 |
| Liitännät | Smart-Slot, USB |
| Ulostuloliitäntä | 6 x IEC 320 C13, 2 x IEC Jumpers |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |






