APC SMART-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V WITH SMARTCONNECT
1086,00 € + ALV
APC SMART-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V WITH SMARTCONNECT
1 i lager
Ytterligare information
| Vikt | 32,04 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 59,5 × 60,2 × 24,2 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Ulostuloliitäntä | 2 x IEC Jumpers (Battery Backup)<br> |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Liitännät | Smart-Slot, USB, RJ-45 Serial |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Latausaika, h | 3 |
| Jännite, V | 160 – 286 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Jännitesuojaus, J | 459 |
| Muoto | Rack |
| Tuotteen korkeus, mm | 86 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Tuotteen syvyys, mm | 457 |
| Telinekorkeus (unit) | 2 |
| Tuotteen paino, kg | 28.64 |
| Sertifikaatit | CE , CSA , EAC , EN/IEC 62040-1 , EN/IEC 62040-2 , ENERGY STAR V1.0 (EU) , RCM , TUV , VDE |
| Maksimiteho, W | 1000 |
| Lähtöteho, W | 1000 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1500 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Taajuusalue, Hz | 47 – 53 Hz for 50 Hz nominal , 57 – 63 Hz for 60 Hz nominal |
| Alkuperämaa | FILIPPIINIT |





