APC SMART-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V WITH NETWORK CARD
1457,80 € + ALV
APC SMART-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V WITH NETWORK CARD
1 i lager
Beskrivning
APC Smart-UPS 1500VA LCD, 2U räkkimalli, mukana vekkokortti
Smart-UPS on älykäs, helppokäyttöinen ja todella energiatehokas UPS-laite. Akun käyttöiän ennustin ilmaisee tarkan kuukauden ja vuoden, jolloin akku tulee vaihtaa uuteen. Lämpötilakompensoitu lataaminen pidentää akun käyttöikää ja virtamittaustoiminto valvoo energiankulutusta.
Laitteen interaktiivinen LCD-näyttö välittää yksityiskohtaiset tila-, konfiguraatio- ja diagnoositiedot.
Ytterligare information
| Vikt | 32,03 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 61,8 × 59,1 × 23,6 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Lähtöteho, W | 1000 |
| Muoto | Rack |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 1500 |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C14 |
| Tuotteen korkeus, mm | 89 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Tuotteen syvyys, mm | 457 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Taajuusalue, Hz | 47 – 53 Hz for 50 Hz nominal, 57 – 63 Hz for 60 Hz nominal |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Tuotteen paino, kg | 28.64 |
| Liitännät | RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB, RJ-45 10/100 Base-T |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Ulostuloliitäntä | 4 x IEC 320 C13, 2 x IEC Jumpers |
| Latausaika, h | 3 |
| Maksimiteho, W | 1000 |
| Sertifikaatit | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, TUV, VDE |
| Äänentaso, dB | 46 |
| Varakäyntiaika | 7 min (full load) / 26 min (half load) |
| Jännitesuojaus, J | 459 |
| Telinekorkeus (unit) | 2 |
| Jännite, V | 160 – 286 (151 – 302) |
| Alkuperämaa | KIINA |






