APC EASY UPS ON-LINE SRV 5000VA RM 230V WITH EXTENDED RUNTIME BATTERY PACK, RAIL KIT
2402,10 € + ALV
APC EASY UPS ON-LINE SRV 5000VA RM 230V WITH EXTENDED RUNTIME BATTERY PACK, RAIL KIT
Slut i lager
Beskrivning
High quality, Double-conversion On-line UPS designed for essential power protection needs even in the most unstable power conditions.
Ytterligare information
| Vikt | 105 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 106,3 × 60,5 × 64,5 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Yes, Kyllä |
| Lähtöteho, W | 5000 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 5000 |
| Muoto | Rack |
| Tuloliitäntä | 1 hard wire 3-johdin (1P + N + E) |
| Tuotteen korkeus, mm | 219.5 |
| Tuotteen leveys, mm | 438 |
| Tuotteen syvyys, mm | 615 |
| Tuotteen paino, kg | 78 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0-95 |
| Sertifikaatit | CE, UKCA, EAC |
| Maksimiteho, W | 5000 |
| Ulostuloliitäntä | Hard wire 3-johdin (1P + N + E) 1 |
| Latausaika, h | 5 |
| Akkukesto, vuotta | 3-5 |
| Jännitesuojaus, J | 600 |
| IP-luokitus | IP20 |
| Pariston tyyppi | Lyijyakku |
| Telinekorkeus (unit) | 5 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | 1 USB-kaapeli |
| Pariston jännite | 240V |
| Alkuperämaa | KIINA |









